لوگو نودیسک

با نودیسک (فضای ذخیره سازی ابری) داده ها و فایل هایتان را در مکانی که همواره بتوان به آن دسترسی داشت ذخیره کنید.

اطلاعات تماس
فضای ابری مگا

Mega Cloud که با نام MEGA نیز شناخته می شود، یک سرویس ذخیره سازی ابری و میزبانی فایل است که توسط Mega Limited ارائه می شود. مگا یک پلتفرم امن و خصوصی برای ذخیره، دسترسی و به اشتراک گذاری فایل ها در اختیار کاربران قرار می دهد. فضای ابری مگا با ارائه رمزگذاری سرتاسر برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی و امنیت داده های کاربران، خود را متمایز می کند.

این سرویس برنامه‌ها و ویژگی‌های ذخیره‌سازی مختلفی از جمله همگام‌سازی فایل، نسخه‌سازی فایل و ابزارهای همکاری را ارائه می‌دهد. کاربران می توانند از دستگاه های مختلف به فایل های خود دسترسی داشته باشند و به راحتی آنها را با دیگران به اشتراک بگذارند.

فضای ابری مگا به عنوان یک سرویس مبتنی بر وب در دسترس است و همچنین دارای برنامه های اختصاصی برای پلتفرم های مختلف است که به کاربران امکان می دهد به فایل های خود از دسکتاپ و دستگاه های تلفن همراه دسترسی داشته باشند.

فضای ابری رایگان مگا mega

فضای ابری مگا mega

مگا یک طرح رایگان فضای ذخیره سازی ارائه می دهد. طبق آخرین اطلاعات ، فضای ابری مگا طرح رایگان 20 گیگابایت فضای ذخیره سازی را فراهم می کند، که به طور قابل توجهی بیشتر از آنچه بسیاری دیگر از ارائه دهندگان فضای ذخیره سازی ابری به صورت رایگان ارائه می دهند، است.

کاربران می توانند برای یک حساب رایگان Mega Cloud ثبت نام کنند و بدون هیچ هزینه ای فایل های خود را ذخیره و به اشتراک بگذارند. با این حال، شایان ذکر است که طرح رایگان ممکن است دارای محدودیت‌های خاصی در مقایسه با طرح‌های پولی آنها باشد، مانند محدودیت‌های زمانی و رمز عبور پیوندها، دوره‌های نگهداری طولانی‌تر برای فایل‌های حذف شده و امکان اعطای سهمیه انتقال ماهانه شما به حساب‌های دیگر.

علاوه بر این، راه های مختلفی برای گسترش فضای ذخیره سازی شما وجود دارد.

با نصب MEGAsync، برنامه دسکتاپ MEGA، 5 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی پاداش دریافت خواهید کرد. می‌توانید ۵ گیگابایت دیگر برای نصب برنامه تلفن همراه و ۵ گیگابایت برای تأیید شماره تلفن خود دریافت کنید. این جوایز، مجموعاً 15 گیگابایت، به مدت 365 روز باقی می مانند.

همچنین می توانید برای هر دوستی که به MEGA دعوت می کنید، 5 گیگابایت فضای ذخیره اضافی اضافه کنید. هر ارجاع تایید شده پاداشی به شما می دهد که برای یک سال تمام طول می کشد، بنابراین می توانید به راحتی فضای ذخیره سازی خود را در صورت نیاز، بدون هیچ هزینه ای افزایش دهید.

ساخت حساب کاربری در مگا

ایجاد حساب کاربری MEGA بسیار آسان است. مطمئن شوید که از یک رمز عبور ایمن استفاده می کنید، زیرا از دست دادن رمز عبور به این معنی است که دسترسی به داده های خود را از دست می دهید. همچنین یک کپی از کلید بازیابی خود را در جایی امن نگه دارید.

توجه داشته باشید که باید از یک آدرس ایمیل استفاده کنید که در آن بتوانید ایمیلی از MEGA با پیوند تأیید دریافت کنید.

در مرورگر وب دسکتاپ و موبایل
به https://mega.io مراجعه کنید
روی دکمه Sign up کلیک کنید.
صندوق ورودی ایمیل خود را بررسی کنید و روی پیوند تأیید کلیک کنید.
رمز عبور امن خود را دوباره وارد کنید و از حساب MEGA خود لذت ببرید.

در برنامه اندروید ، آیفون و دسکتاپ
روی ایجاد حساب در صفحه ورود ضربه بزنید.
صندوق ورودی ایمیل خود را بررسی کنید و روی پیوند تأیید ضربه بزنید.
رمز عبور امن خود را دوباره وارد کنید و از حساب MEGA خود لذت ببرید.

حساب کاربری مگا

فضای ابری مگا برای چه مواردی استفاده می شود؟

MEGA یک سرویس ابری امن است که ویژگی های اشتراک گذاری قوی را ارائه می دهد. برای به اشتراک گذاری داده های حساس، با چندین لایه حفاظتی برای پیوندهای به اشتراک گذاشته شده شما، بسیار مفید است. هر چیزی که در MEGA آپلود می شود با یک کلید رمزگذاری جداگانه رمزگذاری می شود که می تواند جداگانه ارسال شود. با این حال، فقط اشتراک های پولی می توانند تاریخ انقضا و رمز عبور پیوندها را تعیین کنند.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عیدی ابریش برای شما

10 درصد فضای ذخیره سازی بیشتر

در صورت خرید آنلاین

آیتکس 1402