لوگو نودیسک

با نودیسک (فضای ذخیره سازی ابری) داده ها و فایل هایتان را در مکانی که همواره بتوان به آن دسترسی داشت ذخیره کنید.

اطلاعات تماس
اخبار

سامسونگ فضای ذخیره‌سازی ابری رایگان عرضه می‌کند

فضای ابری سامسونگ

سامسونگ فضای ابری رایگان به کاربران خود ارائه می دهد. کاربران می توانند فایلهای خود را با اندازه معین، برای مدت محدود به صورت رایگان در فضای ابری سامسونگ ذخیره کنند.

پشتیبان‌گیری موقت ابری سامسونگ به کاربران امکان می‌دهد تا حداکثر 30 روز به فایلهای خود در فضای ابری رایگان دسترسی داشته باشند. تنها محدودیت این است که فایل ها باید زیر 100 گیگابایت باشند. در غیر اینصورت کاربران می‌توانند هر تعداد فایلی را که دوست دارند از طریق دستگاه سامسونگ خود که دارای One UI 6.0 یا بالاتر است ذخیره کنند.

سامسونگ این فضا را برای آرامش کاربران خود فراهم کرده است و خاطرنشان می کند که کاربران به مکانی امن برای ذخیره موقت فایل ها بدون ترس از دست دادن آن داده ها نیاز دارند. در هنگام تعمیرات گوشی، این روش می تواند گزینه خوبی باشد. این طرح جدید فضای ذخیره‌سازی رایگان از طریق حساب سامسونگ هر کاربر در دسترس خواهد بود.

فرایند آپلود فایل در فضای ابری سامسونگ درست مانند هر سرویس ابری دیگری بسیار آسان خواد بود، کاربران فایل های مهم را از یک دستگاه در فضای ابری آپلود می کنند و آنها را در دستگاه دیگر یا همان دستگاه فراخوانی می کنند. اگر از دستگاه‌های جداگانه استفاده می‌کنید، هر دو دستگاه باید ساخت سامسونگ باشند. این فرآیند همچنین به استفاده از احراز هویت دو مرحله ای نیاز دارد.

یک نکته کلیدی که باید به آن توجه داشت این است که آن دسته از فایل‌هایی که ذخیره می‌کنید، پس از پایان دوره ذخیره‌سازی 30 روزه، اعلان دریافت می‌کنند. پس از پایان این دوره، فایل هایی که برای کل دوره ذخیره شده اند به طور خودکار حذف می شوند. این محدودیت زمانی به هر فایل به صورت جداگانه اشاره دارد و به محض آپلود فایل، ساعت شروع به تیک زدن می کند. حتی فایل‌های موجود در پوشه امن سامسونگ نیز می‌توانند به صورت رایگان در فضای ابری آپلود شوند.

سامسونگ خاطرنشان می‌کند که طرح ذخیره‌سازی موقت پشتیبان‌گیری ابری رایگان از پاییز امسال برای همه دستگاه‌های گلکسی دارای رابط کاربری One UI 6.0 یا جدیدتر آغاز می‌شود. این راه‌اندازی ابتدا دستگاه‌های Galaxy S و Z در کره را در اولویت قرار می‌دهد.

منبع خبر : 9to5google

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عیدی ابریش برای شما

10 درصد فضای ذخیره سازی بیشتر

در صورت خرید آنلاین

آیتکس 1402