لوگو نودیسک

با نودیسک (فضای ذخیره سازی ابری) داده ها و فایل هایتان را در مکانی که همواره بتوان به آن دسترسی داشت ذخیره کنید.

اطلاعات تماس
مقالات

همگام سازی با فضای ابری چیست

همگام سازی فضای ابری

همگام سازی فضای ابری به همگام سازی بین دستگاه ها برای فایل هایی که در فضای ذخیره سازی ابری زندگی می کنند اشاره دارد. ارائه‌دهنده ابر قابلیت‌های همگام‌سازی را ارائه می‌دهد به طوری که هرگونه تغییر یا به‌روزرسانی در فایل‌ها و آپلودهای جدید همگی در همه دستگاه‌ها در زمان واقعی در دسترس هستند. سرویس‌های همگام‌سازی ابری وعده دسترسی افراد، گروه‌ها یا شرکت‌ها را در هر مکان و در هر زمان ارائه می‌کنند.

برای افراد، همگام سازی ابری اجازه می دهد تا فایل هایی مانند عکس ها، فیلم ها و اسناد در دستگاه های ثبت شده قابل دسترسی باشند. برای گروه‌ها، همگام‌سازی ابری تضمین می‌کند که همه افراد یک گروه جدیدترین فایل‌های به اشتراک‌گذاشته‌شده را هم‌زمان در دستگاه‌های خود دریافت می‌کنند، مانند زمانی که عکس‌های جدید در پوشه مشترک خانوادگی آپلود می‌شوند. برای شرکت‌ها، همگام‌سازی ابری با اجازه دادن به اعضای تیم پروژه برای دریافت آخرین فایل‌ها و به‌روزرسانی‌ها در صورت نیاز، مسیری برای همکاری قوی فراهم می‌کند. این در دسترس بودن انعطاف پذیری را افزایش می دهد و در عین حال مشکلات مربوط به کنترل نسخه را به حداقل می رساند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ذخیره سازی ابری که نودیسک ارائه می دهد، به اینجا مراجعه کنید.

خدمات همگام سازی ابری چگونه کار می کنند

برای نشان دادن نحوه عملکرد یک سرویس همگام سازی ابری، بیایید به یک مثال در یک موقعیت سازمانی  نگاه کنیم. موقعیت یک تیم بازاریابی که روی یک پروژه کار می کند را در نظر بگیرید.

یک طراح گرافیک پیش نویس یک تصویر را برای استفاده در یک پروژه چند کانالی به پایان می رساند. آنها PDF را برای ایمن کردن پوشه پروژه در فضای ذخیره سازی ابری آپلود می کنند.

اعضای تیم از بخش بازاریابی اعلان‌هایی در مورد یک دارایی جدید در پوشه دریافت می‌کنند.

دو عضو تیم در مناطق زمانی مختلف نظرات خود را روی PDF گذاشته و نسخه های اصلاح شده را آپلود می کنند. یکی از این نسخه ها از یک تبلت با استفاده از برنامه ارائه دهنده ذخیره سازی ابری می آید.

طراح بازخورد را می گیرد و نسخه جدیدی را آپلود می کند.

نسخه جدید توسط تمامی اعضای پوشه تایید شده است.

یک پیوند برای استفاده عمومی به تیم های بازاریابی و خلاق ارسال می شود.

این مثال مقطع دسترسی، همکاری و توانایی به روز ماندن را نشان می دهد. همگام سازی ابری ذخیره سازی ابری را قادر می سازد تا کاربران را با تاکید بر دقت و عملکرد توانمند کند.

مزایای خدمات همگام سازی ابری

همگام سازی فضای ابری چه یک ویژگی داخلی یک پلت فرم ذخیره سازی ابری باشد یا یک سرویس برتر اختیاری، مزایای زیر را ارائه می دهد:

  • دسترسی در هر زمان و هر مکان در همه دستگاه‌ها گسترش یافته است
  • اعلان‌های فوری و به‌روزرسانی زمانی که فایل‌ها یا پوشه‌ها به‌روزرسانی می‌شوند
  • انعطاف پذیری بیشتر برای کار از راه دور برای اطمینان از کنترل نسخه، به ویژه زمانی که اعضای تیم در مناطق زمانی مختلف هستند
  • دسترسی ایمن بر اساس دعوت‌نامه‌ها یا مجوزهای مبتنی بر نقش برای فایل‌های مهم
  • پشتیبان گیری فوری پس از به روز رسانی و ذخیره، بر اساس عملکرد و پیکربندی خاص یک پلت فرم

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عیدی ابریش برای شما

10 درصد فضای ذخیره سازی بیشتر

در صورت خرید آنلاین

آیتکس 1402