لوگو نودیسک

با نودیسک (فضای ذخیره سازی ابری) داده ها و فایل هایتان را در مکانی که همواره بتوان به آن دسترسی داشت ذخیره کنید.

اطلاعات تماس
مقالات

4مزیت ذخیره سازی ابری برای دورکاری

مزایای ذخیره سازی ابری برای دورکاری

روند کار از راه دور حتی قبل از همه گیری در حال افزایش بود و بحران به آن رونق بخشید. این یک روند موقتی نیست، بلکه یک راه حل دائمی است  با این حال، بسیاری از شرکت‌ها هنوز کل سیستم خود را به فضای ابری منتقل نکرده‌اند، که این امر مستلزم سرمایه‌گذاری زمان و منابع است. در همین حال، یک سرویس ذخیره سازی ابری شخص ثالث بهترین دوست یک کارگر از راه دور است. در اینجا مزایای ذخیره سازی ابری برای دورکاری آورده شده است.

مزایای ذخیره سازی ابری برای دورکاری

دسترسی آسان

یکی از مزایای کلیدی کار از خانه این است که شما به یک موقعیت جغرافیایی وابسته نیستید. عشایر دیجیتال در حین انجام تعهدات حرفه ای خود همیشه سفر می کنند. وقتی فایل ها در فضای ذخیره سازی ابری ذخیره می شوند، دسترسی به آنها آسان تر می شود . افراد برای انجام یک کار کوچک نیازی به دستیابی به لپ تاپ خود ندارند. در عوض، می توان آن را از تبلت یا تلفن انجام داد. آنها همچنین می توانند در حال حرکت بدون باز کردن رایانه کار کنند.

بازیابی ساده اطلاعات

کار از راه دور با مسئولیت بیشتری همراه است. کارمند مسئول تمام فایل ها و داده های فعلی و همچنین قبلی است. زمانی که فایل های کاری خود را روی سرور شرکت ذخیره می کنید، تیم فناوری اطلاعات از آنها مراقبت می کند. اگر فایلی خراب شد، می توانید برای بازیابی به آنها مراجعه کنید. با این حال، این گزینه برای کارگران از راه دور نیست، به خصوص اگر در موقعیت جغرافیایی متفاوتی قرار داشته باشید. خرابی هارد دیسک می تواند صدها ساعت کار برای شما هزینه داشته باشد. علاوه بر این، شما در برابر کارمند یا مشتری خود برای چیزی که کنترلی روی آن ندارید، پاسخگو هستید. می توانید با پشتیبان گیری از فایل های کاری خود در یک یا چند پلت فرم ذخیره سازی ابری، این خطر را به حداقل برسانید.

بهبود همکاری

همکاری، کلید یک پروژه موفق است. فناوری Cloud به شما امکان می دهد در زمان واقعی با یکدیگر همکاری کنید و به همه اعضای تیم کمک می کند تا در همان صفحه باقی بمانند. علاوه بر این، شما نیازی به ایجاد چندین نسخه از یک فایل ندارید. بنابراین، شما سردرگمی را به حداقل می رسانید.

امنیت پیشرفته

امنیت یکی دیگر از نگرانی های کلیدی برای کارگران از راه دور است. شبکه های اداری و سرورها معمولا با سیستم های امنیتی قوی محافظت می شوند. کارشناسان فناوری اطلاعات فعالیت های آن را زیر نظر دارند و در صورت بروز مشکل بلافاصله وارد عمل می شوند .در دفتر خانه خود، شما آن تجملات را ندارید. شما باید مراقب امنیت سیستم خود باشید. ممکن است یک ابزار پولی ضد بدافزار دریافت کنید. با این حال، این هرگز نمی تواند با امنیت ارائه شده توسط یک سیستم امنیتی در سطح سازمانی مطابقت داشته باشد. کامپیوتر خانگی شما هنوز هم آسیب پذیرتر از سیستم اداری شماست. اما شما همچنان با تمام آن داده ها و فایل های حیاتی و گاه حتی حساس سر و کار دارید. شما می توانید با انتخاب فضای ذخیره سازی ابری معتبر، این تهدید را کاهش دهید. ارائه دهندگان خدمات ابری از یک سیستم امنیتی قوی برای محافظت از تمام فایل های ذخیره شده در سرورهای خود استفاده می کنند. آنها همچنین دارای تیم های متخصص هستند که بر سرورها نظارت می کنند و اقدامات لازم را انجام می دهند. بنابراین فایل های کاری شما در فضای ذخیره سازی ابری بسیار ایمن تر از رایانه شخصی یا لپ تاپ شما هستند. 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عیدی ابریش برای شما

10 درصد فضای ذخیره سازی بیشتر

در صورت خرید آنلاین

آیتکس 1402