لوگو نودیسک

با نودیسک (فضای ذخیره سازی ابری) داده ها و فایل هایتان را در مکانی که همواره بتوان به آن دسترسی داشت ذخیره کنید.

اطلاعات تماس
بکاپ گیری ویندوز

پشتیبانی از ویندوز (Desktop Backup)

حفاظت از داده های درجه یک

با راه حل پشتیبان گیری دسکتاپ توسط نودیسک از داده های دسکتاپ خود در برابر خرابی های سخت افزاری و نرم افزاری محافظت کنید. با مدیریت متمرکز، نظارت و گزارش‌دهی پشتیبان‌گیری مدیریت ‌شده، فضای ذخیره سازی ابری نودیسک به یک دستیار ضروری برای ایمن نگه‌داشتن داده‌ها تبدیل می‌شود.

  • پشتیبان گیری در سطح فایل و تصویر
  • پشتیبانی از هسته اصلی سیستم عامل بهترین روش پشتیبان گیری است.
  • بهترین روش های پشتیبان گیری ویندوز تهیه نسخه پشتیبان به طور منظم از داده های خود می باشد، در این راهنما، یاد خواهید گرفت که چگونه از پشتیبان گیری خود بیشترین بهره را ببرید و شانس خود را برای بازیابی موفق اطلاعات به حداکثر برسانید.
پشتیبان گیری و بازیابی سریع فایل ها

بایگانی انعطاف پذیر

تضمین کیفیت (Uptime)

رمز گذاری داده‌ها (encryption)

فرآیند ساده در پشتیبانی اطلاعات

صرفه جویی در زمان (پشتیبان‌گیری از دسکتاپ سریعتر از همیشه)

به جای پشتیبان ­گیری کامل، فقط بلاک­هایی که تغییر کردند را به فضای ابری ارسال می‌کند. با بارگذاری نکردن داده­ های قدیمی که قبلا در فضای ابری ذخیره شده اند، پشتیبان­ گیری بسیار سریعتر خواهد بود.

پشتیبان گیری ویندوز
پشتیبان گیری مقرون به صرفه

پشتیبان گیری مقرون به صرفه

(تا 60% صرفه جویی نسبت به ذخیره سازی معمولی (incrementalbackup))

از آنجایی که پشتیبان‌گیری‌های افزایشی تنها بلوک‌های داده‌ای را که از آخرین کار پشتیبان‌گیری تغییر کرده‌اند ردیابی و کپی می‌کنند، فرآیند پشتیبان‌گیری را تسریع می‌کنند و فضای ذخیره‌سازی را تا 60% درصد در مقایسه با رویکرد تکرار شونده سنتی کاهش می‌دهند.

مدیریت اطلاعات

با فضای ذخیره سازی نودیسک می‌توانید بررسی کنید تمام داده های مورد نیاز برای بازیابی در فضای ذخیره سازی موجود و داده­ ای گم نشده است. اگر سامانه اختلافاتی با نسخه اصلی پیدا کند آن را گزارش می‌دهد.

مدیریت داده ها
پشتیبان گیری ویندوز

نگهداری طولانی مدت اطلاعات

در برخی موارد بدلیل نیاز­های تجاری مختلف داده ها باید برای­ سال­ها نگهداری شود. پشتیبان گیری از داده ها در فضای ابری باعث می شود داده ها برای سالها بدون خرابی و از دست دادن، یا کمبود فضا نگهداری شوند.

بازیابی نسخه های قبلی ویندوز

آیا تا به حال ویندوز شما با مشکلی مواجه شده تا جایی که مجبور به نصب ویندوز جدید شده باشید و داده های خود را از دست بدهید؟ پشتیبان گیری در سطح ویندوز در چنین شرایطی به کمک شما می یاد. از فایل ها در ویندوز، نسخه پشتیبان تهیه و بازیابی کنید.

مزایای پشتیبان گیری
دسترسی به داده ها

دسترسی به داده ها در هر زمان و هر مکان

هنگامی که به طور مرتب از داده های دسکتاپ خود در فضای ذخیره سازی ابری نودیسک نسخه پشتیبان تهیه می کنید، همیشه به همه فایل های خود دسترسی دارید. به سادگی وارد فضای ابری شوید تا هر چیزی را که نیاز دارید پیدا کنید.

نودیسک پشتیبان‌گیری در سطح فایل را در همه سیستم‌عامل‌ها فراهم می‌کند: ویندوز، لینوکس، macOS، Android و iOS.

بله، در طول دوره آزمایشی، فضای ذخیره‌سازی یک گیگ رایگان نامحدود برای اهداف آزمایشی دریافت می‌کنید. می‌توانید به استفاده از فضای ذخیره‌سازی نودیسک برای فضای بیشتر و استفاده از تمامی قابلیت ها اقدام به خرید نمائید.

شما می توانید از قسمت قیمت ها بسته های قیمت را بررسی کنید و در صورت نیاز به حجم بالا با ما تماس بگیرید.

در استانداردترین دیتا سنترهای ایران

بله، می توانید بیش از یک حساب ذخیره سازی برای اهداف و نیازهای مختلف اضافه کنید.

تمامی IP های فضای ذخیره سازی ابری نودیسک شامل تعرفه ترجیحی نیم بها از سازمان فناوری اطلاعات ایران می باشد.

قطعا! ما یک گزینه پشتیبانی ممتاز برای پشتیبان‌گیری مدیریت ‌شده نودیسک برای مشتریان سازمانی ارائه می دهیم. برای پشتیبان‌گیری رایگان نودیسک، پشتیبانی منحصراً از طریق تماس در ساعت اداری در دسترس است. در مورد سایر کاربران که خرید سرویس داشته اند از طریق تیکت و تماس پاسخگو هستیم

عیدی ابریش برای شما

10 درصد فضای ذخیره سازی بیشتر

در صورت خرید آنلاین

آیتکس 1402