لوگو نودیسک

با نودیسک (فضای ذخیره سازی ابری) داده ها و فایل هایتان را در مکانی که همواره بتوان به آن دسترسی داشت ذخیره کنید.

اطلاعات تماس
درباره ما

فضای ذخیره سازی ابری

با نودیسک (فضای ذخیره سازی ابری) داده ها و فایل هایتان را در مکانی که همواره بتوان به آن دسترسی داشت ذخیره کنید.

این سرویس فضایی مقرون به صرفه و مقیاس پذیر برای ذخیره سازی فایل ها در هارد دیسک های داخلی یا شبکه های ذخیره سازی می باشد. هارد دیسک های رایانه ای می توانند بخش محدودی از داده ها را ذخیره کنند. وقتی فضای ذخیره سازی کاربران تمام شود ، می بایست فایل ها را به یک دستگاه ذخیره سازی خارجی منتقل کنند. اینجاست که نودیسک به کمک شما می آید. در نودیسک علاوه بر ذخیره سازی فایل میتوانید آنها را در سطوح مختلف دسترسی دهید، گزارش گیری، مدیریت و حتی سرچ کنید.

حفاظت اطلاعات

نگهداری نسخ مختلف

جستجو در محتوا

ذخیره سازی فایل

دسترسی بالا

پشتیبانی 24/7

چرا نودیسک

عملکرد نودیسک

وقتی با داده‌های بی‌ساختار و استاتیک با حجم بالا روبه‌رو باشید، بهترین روش ذخیره سازی دادها به صورت Object است و برای  اینکه ذخیره سازی آبجکتی داشته باشید یکی از بهترین گزینه ها نصب MinIO در سمت سرور است. بدین ترتیب تصاویر، ویدیوها، بک‌آپ‌ها، لاگ‌هاوفایل‌های مختلف را با حجم چندکیلوبایت تا 5 ترابایت(تنها برای یک فایل) به راحتی و با سرعت  ذخیره سازی می کنید. 

چرا نودیسک

عملکرد نودیسک

Minio از ذخیره سازی بر روی دیسک محلی،   Kubernetes PVC ، NAS که بر بستر ابرهای عمومی مثل ، Google Cloud Platform یاAzure  قرار داشته باشند،  پشتیبانی می‌کند. MinIO قابلیت استقرار بر روی یک  دیسک(هارد)واحد یا کلاسترهای توزیع شده را دارد. همچنین می‌تواندبه عنوان رابط کاربری در راه‌کارهای ذخیره سازی ابجکتی مثل Azure Blob Storage و آبجکت استوریج Cloud Platform google  یا در محیط داکر و Kubernetes برای ارائه آبجکت استوریج به عنوان میکرو سرویس، بکار گرفته شود.

چرا نودیسک

مزایای MinIO