لوگو نودیسک

با نودیسک (فضای ذخیره سازی ابری) داده ها و فایل هایتان را در مکانی که همواره بتوان به آن دسترسی داشت ذخیره کنید.

اطلاعات تماس
نودرایو
درباره نودیسک (Object Storage)

فضای ذخیره سازی ابری

امروزه داده ها اصلی ترین و مهم ترین دارایی هر شرکت و کسب و کاری است. اهمیت روزافزون داده ها در تداوم حیات یک شرکت از یک سو و رشد تصاعدی و فزاینده آن از سوی دیگر، باعث شده است که روش های ذخیره سازی اطلاعات همواره دستخوش تغییرات و به روز رسانی هایی باشد که بتواند با شرایط متغیر سازگار شود. یکی از جدی ترین روش های ذخیره سازی داده ها که امروزه با افزایش حجم داده ها به ویژه داده های بدون ساختار مورد استقبال قرار گرفته است، معماری ذخیره سازی مبتنی بر شی یا به عبارت دیگر ObjectStorage است.

شرکت ابریش، سرویس نودیسک (Object Storage) را که یک فضای ابری ایرانی است و از مدل ذخیره سازی آبجکت استوریج استفاده می کند با در اختیار داشتن جدیدترین زیر ساخت های اختصاصی خود که در استاندارترین دیتاسنترهای ایران مستقر می باشد برای ذخیره اطلاعات کاربران مهیا کرده است.

امنیت بسیار بالا

سرویس Redundancy

دسترسی‌پذیری‌بالا

مقیاس‌پذیری‌به‌صورت‌عمودی‌و‌افقی

ذخیره اطلاعات به صورت Object Storage

رمز‌نگاری‌داده‌ها‌سمت‌سرور‌و‌سمت‌کاربر

چرا نودیسک (Object Storage)

استفاده از MinIO

وقتی با داده‌های بی‌ساختار و استاتیک با حجم بالا روبه‌رو باشید، بهترین روش ذخیره سازی دادها به صورت Object است و برای اینکه ذخیره سازی آبجکتی داشته باشید یکی از بهترین گزینه ها نصب MinIO در سمت سرور است. بدین ترتیب تصاویر، ویدیوها، بک‌آپ‌ها، لاگ‌هاوفایل‌های مختلف را با حجم چندکیلوبایت تا 5 ترابایت(تنها برای یک فایل) به راحتی و با سرعت ذخیره سازی می کنید.

مزایای minio
نودرایو
چرا نودیسک

عملکرد نودیسک (Object Storage)

Minio از ذخیره سازی بر روی دیسک محلی، Kubernetes PVC ، NAS که بر بستر ابرهای عمومی مثل: Google Cloud Platform یاAzure قرار داشته باشند، پشتیبانی می‌کند. MinIO قابلیت استقرار بر روی یک دیسک(هارد)واحد یا کلاسترهای توزیع شده را دارد. همچنین می‌تواند به عنوان رابط کاربری در راهکارهای ذخیره سازی آبجکتی مثل Azure Blob Storage و آبجکت استوریج Cloud Platform google یا در محیط داکر و Kubernetes برای ارائه آبجکت استوریج به عنوان میکرو سرویس، بکار گرفته شود.

چرا نودیسک (Object Storage)

مزایای نودیسک (Object Storage)

درباره نودیسک

عیدی ابریش برای شما

10 درصد فضای ذخیره سازی بیشتر

در صورت خرید آنلاین

آیتکس 1402