لوگو نودیسک

با نودیسک (فضای ذخیره سازی ابری) داده ها و فایل هایتان را در مکانی که همواره بتوان به آن دسترسی داشت ذخیره کنید.

اطلاعات تماس
پشتیبان گیری از سرور

بکاپ گیری از سرور (Server Backup)

طراحی شده برای مدیریت انواع خاصی از اختلالات (فاجعه های طبیعی، باج افزار و غیره)

به طور کلی سرورها برای قابل اعتماد بودن درنظر گرفته می‌شوند. با این وجود خطاهای سیستم یا بلایای طبیعی مثل آتش سوزی می تواند باعث از دست دادن اطلاعات بدون بازگشت و ویرانی یک کسب و کار شود.

پشتیبان‌گیری دستی از سرور گزینه خوبی نیست چرا که نیاز به زمان زیادی دارد و از منابع انسانی استفاده می‌کند، مهمتر از آن، انجام این کار داده‌های شما را در معرض خطای انسانی قرار می‌دهد.

تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات سرور خود با استفاده از پشتیبان گیری مدیریت شده نودیسک ساده و همه کاره است. پشتیبان‌گیری‌ها و بازیابی‌ها بسیار سریع‌تر پردازش می‌شوند و داده‌های شما چندین بار از نظر اعتبار بررسی می‌شوند، تا تضمین کند که می‌توانید هر زمان که نیاز داشته باشید، آن‌ها را بازیابی کنید.

پشتیبان گیری و بازیابی سریع فایل ها

تنوع گسترده ای از ذخیره سازی

حذف خطای انسانی

رمز گذاری داده‌ها (encryption)

فرآیند ساده در پشتیبانی اطلاعات

پشتیبانی از سرویس S3

با انتخاب این سرویس جدید پشتیبان­ گیری، پیشرفت قابل توجهی در پشتیبانی از اطلاعات خود احساس کنید. بدین صورت که یک مجموعه داده به تعدادی بلوک تقسیم می‌شود که بلوک­ها در گروهی به نام قطعات (parts) ترکیب می‌شوند. در زمان بارگذاری قطعه­ ها به صورت تک به تک به فضای ذخیره سازی ابری منتقل می‌شوند.

اگر با وجود هر مشکلی پروسه پشتیبان ­گیری متوقف شود، از همان قطعه ­ای که پشتیبان‌گیری متوقف شده، ادامه می­ یابد.

پشتیبانی از s3
پشتیبان گیری ویندوز

صرفه جویی در زمان (پشتیبان‌گیری سرور سریعتر از همیشه)

به جای پشتیبان ­گیری کامل، فقط بلاک­هایی که تغییر کردند را به فضای ابری ارسال می‌کند. با بارگذاری نکردن داده­ های قدیمی که قبلا در فضای ابری ذخیره شده اند، پشتیبان­ گیری بسیار سریعتر خواهد بود.

بازیابی نسخه های قبلی

آیا تا به حال با مشکلی مواجه شده اید که فایل های روی سرور خود را پاک کرده و یا اطلاعات را روی هم جایگزین (Replace) کرده باشید و هیچ شانسی برای بازگرداندن آن نداشته باشید؟ پشتیبان گیری از سرور در چنین شرایطی به کمک شما می آید و می توانید به راحتی فایل ها را بازیابی کنید.

بازیابی نسخه قدیمی فایل
پشتیبان گیری ایمن

محافظت از اسناد در برابر برخی رویدادهای غیرمنتظره

در صورت خرابی سخت افزار یا حذف تصادفی، اگر از فایل های سرور نسخه پشتیبان تهیه شود اصلاً مشکلی نیست. فقط فایل را از فضای ذخیره سازی ابری نودیسک خود بازیابی کنید.

پشتیبان گیری مقرون به صرفه

تهیه نسخه پشتیبان به صورت دستی یک کار وقت گیر است. پشتیبان‌گیری خود را خودکار کنید تا زمان صرف شده برای تهیه بکاپ را به میزان قابل توجهی کاهش دهید.

پشتیبان گیری مقرون به صرفه

نودیسک پشتیبان‌گیری در سطح فایل را در همه سیستم‌عامل‌ها فراهم می‌کند: ویندوز، لینوکس، macOS، Android و iOS.

بله، در طول دوره آزمایشی، فضای ذخیره‌سازی یک گیگ رایگان نامحدود برای اهداف آزمایشی دریافت می‌کنید. می‌توانید به استفاده از فضای ذخیره‌سازی نودیسک برای فضای بیشتر و استفاده از تمامی قابلیت ها اقدام به خرید نمائید.

شما می توانید از قسمت قیمت ها بسته های قیمت را بررسی کنید و در صورت نیاز به حجم بالا با ما تماس بگیرید.

در استانداردترین دیتا سنترهای ایران

بله، می توانید بیش از یک حساب ذخیره سازی برای اهداف و نیازهای مختلف اضافه کنید.

تمامی IP های فضای ذخیره سازی ابری نودیسک شامل تعرفه ترجیحی نیم بها از سازمان فناوری اطلاعات ایران می باشد.

قطعا! ما یک گزینه پشتیبانی ممتاز برای پشتیبان‌گیری مدیریت ‌شده نودیسک برای مشتریان سازمانی ارائه می دهیم. برای پشتیبان‌گیری رایگان نودیسک، پشتیبانی منحصراً از طریق تماس در ساعت اداری در دسترس است. در مورد سایر کاربران که خرید سرویس داشته اند از طریق تیکت و تماس پاسخگو هستیم

عیدی ابریش برای شما

10 درصد فضای ذخیره سازی بیشتر

در صورت خرید آنلاین

آیتکس 1402