لوگو نودیسک

با نودیسک (فضای ذخیره سازی ابری) داده ها و فایل هایتان را در مکانی که همواره بتوان به آن دسترسی داشت ذخیره کنید.

اطلاعات تماس
پشتیبان گیری ویندوز

بکاپ گیری از ویندوز (Windows Backup)

جلوگیری از خرابی و از دست دادن داده ها در رایانه های مبتنی بر ویندوز

فضای ابری ایرانی نودیسک یک نرم افزار جامع پشتیبان گیری و یک راه حل ذخیره سازی انعطاف پذیر ، مقیاس پذیر و بسیار مقرون به صرفه می باشد که طبق نیازهای شما طراحی شده است.

  • پشتیبان گیری مدیریت شده نودیسک یک راه حل پشتیبان گیری آسان با مدیریت، نظارت و گزارش گیری متمرکز است. این سامانه به طور بومی بر روی فضای ذخیره‌سازی ابری یکپارچه، پیاده سازی شده است تا بهترین محافظت از داده‌ها را فراهم کند.
  • پشتیبان گیری از دست رفته یا ناموفق می تواند باعث خرابی و از دست رفتن اطلاعات شود. با پشتیبان‌گیری ابری نودیسک بر روی ویندوز، از داده‌های خود یا مشتریانتان به طور فعال محافظت کنید و الزامات انطباق را برآورده کنید.
  • اطمینان از تداوم کسب و کار و آماده شدن برای هرگونه تغییر غیرمنتظره در چشم انداز کسب و کار سخت است. با اجرای به موقع پشتیبان گیری ابری از ویندوز، به راحتی می توانید خطر اختلال را به حداقل برسانید و زمان خرابی را به میزان قابل توجهی کاهش دهید.
خودکار کردن پشتیبان گیری ابری

بایگانی انعطاف پذیر

تضمین کیفیت (Uptime)

حفاظت از داده ها

فرآیند ساده در پشتیبانی اطلاعات

پشتیبان گیری سریع و ایمن از ویندوز

فرایند بکاپ گیری ویندوز خود را بهینه کنید و شانس بازیابی موفق اطلاعات را به حداکثر برسانید.

دریافت راهنمای پشتیبان گیری از ویندوز 

پشتیبان گیری ایمن
بکاپ گیری از ویندوز

پشتیبان گیری از فایل ها و پوشه ها

نودیسک به شما امکان می دهد از فایل ها و پوشه های خاصی در رایانه خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. به راحتی فیلترهای پیشرفته را برای فایل های محلی، شبکه و مجوزهای NTFS ایجاد، ویرایش و اعمال کنید.

مشاهده کل پشتیبان گیری

پشتیبان گیری از دست رفته یا ناموفق می تواند باعث خرابی و از دست رفتن اطلاعات شود. با پشتیبان‌گیری ابری ویندوز، از داده‌های خود یا مشتریانتان به طور فعال محافظت کنید و الزامات انطباق را برآورده کنید

بکاپ گیری ویندوز
پشتیبان گیری مقرون به صرفه

خودکارسازی پشتیبان گیری

تهیه نسخه پشتیبان به صورت دستی یک کار وقت گیر است. پشتیبان‌گیری خود را خودکار کنید تا زمان صرف شده برای مدیریت مشاغل پشتیبان را به میزان قابل توجهی کاهش دهید

اطمینان از تداوم کسب و کار

آماده شدن برای هرگونه تغییر غیرمنتظره در چشم انداز کسب و کار سخت است. با اجرای به موقع پشتیبان گیری از ویندوز، به راحتی می توانید خطر اختلال را به حداقل برسانید و زمان خرابی را به میزان قابل توجهی کاهش دهید

تداوم کسب و کار با پشتیبان گیری

نودیسک پشتیبان‌گیری در سطح فایل را در همه سیستم‌عامل‌ها فراهم می‌کند: ویندوز، لینوکس، macOS، Android و iOS.

بله، در طول دوره آزمایشی، فضای ذخیره‌سازی یک گیگ رایگان نامحدود برای اهداف آزمایشی دریافت می‌کنید. می‌توانید به استفاده از فضای ذخیره‌سازی نودیسک برای فضای بیشتر و استفاده از تمامی قابلیت ها اقدام به خرید نمائید.

شما می توانید از قسمت قیمت ها بسته های قیمت را بررسی کنید و در صورت نیاز به حجم بالا با ما تماس بگیرید.

در استانداردترین دیتا سنترهای ایران

بله، می توانید بیش از یک حساب ذخیره سازی برای اهداف و نیازهای مختلف اضافه کنید.

تمامی IP های فضای ذخیره سازی ابری نودیسک شامل تعرفه ترجیحی نیم بها از سازمان فناوری اطلاعات ایران می باشد.

قطعا! ما یک گزینه پشتیبانی ممتاز برای پشتیبان‌گیری مدیریت ‌شده نودیسک برای مشتریان سازمانی ارائه می دهیم. برای پشتیبان‌گیری رایگان نودیسک، پشتیبانی منحصراً از طریق تماس در ساعت اداری در دسترس است. در مورد سایر کاربران که خرید سرویس داشته اند از طریق تیکت و تماس پاسخگو هستیم

عیدی ابریش برای شما

10 درصد فضای ذخیره سازی بیشتر

در صورت خرید آنلاین

آیتکس 1402