لوگو نودیسک

با نودیسک (فضای ذخیره سازی ابری) داده ها و فایل هایتان را در مکانی که همواره بتوان به آن دسترسی داشت ذخیره کنید.

اطلاعات تماس
پشتیبان گیری از sql server

بکاپ گیری از پایگاه داده (SQL Server Backup)

حفاظت از داده های درجه یک

پشتیبان‌گیری از Microsoft SQL Server با تمام پایگاه‌ داده‌های آن برای هر سازمانی که از آن استفاده می‌کند، باید بخشی از کار روزانه‌ی افراد ارائه ‌دهنده خدمات مدیریتی باشد. این فرآیند به دلیل حجم زیاد داده ها و تغییراتی که مکرر هستند بسیار خاص است.

شما نه تنها باید تمام این داده‌ها را کپی کنید، بلکه باید تمام تغییرات را نیز رصد کنید تا در صورت نیاز بتوانید همه چیز را به یک نقطه زمانی خاص بازیابی کنید. به همین دلیل شدیدا پیشنهاد می گردد چندین نوع پشتیبان‌گیری را ترکیب کنید تا در صورت بروز مشکل، بتوانید همه چیز را بازیابی کنید.

  • به طور منظم پشتیبان‌های کامل انجام دهید (Full Backup) که تمام داده ها ذخیره می کنند.
  • پشتیبان‌گیری‌های تفاضلی و به صورت مکرر (Differential Backups) که شامل تغییرات می باشد را ذخیره می کند
  • پشتیبان‌گیری از لاگ‌های تراکنش ها (Transaction logs Backup) که تمام تراکنش‌هایی که انجام می‌شوند را ثبت و ذخیره می کنند.

با استفاده از خدمات پشتیبان‌گیری مدیریت‌شده فضای ذخیره سازی ابری نودیسک، شما می‌توانید سرور خود را با تمام مؤلفه‌های پایگاه‌داده‌های خود پشتیبان‌گیری کنید. این راهکار به طور کامل با سازو کارهای SQL Server ادغام شده تا از دست‌ رفتن داده جلوگیری کند.

راهنمای تهیه پشتیبان از پایگاه داده

پشتیبان گیری و بازیابی سریع فایل ها

تنوع گسترده ای از ذخیره سازی

حذف خطای انسانی

رمز گذاری داده‌ها (encryption)

فرآیند ساده در پشتیبانی اطلاعات

مدیریت اطلاعات

با فضای ذخیره سازی نودیسک می‌توانید بررسی کنید تمام داده­های مورد نیاز برای بازیابی در فضای ذخیره سازی موجود است و داده­ای گم نشده است. اگر سامانه اختلافاتی با نسخه اصلی پیدا کند آن را گزارش می‌دهد.

مدیریت داده ها
پشتیبان گیری مقرون به صرفه

پشتیبان گیری مقرون به صرفه

تهیه نسخه پشتیبان به صورت دستی یک کار وقت گیر است. پشتیبان‌گیری خود را خودکار کنید تا زمان صرف شده برای تهیه بکاپ را به میزان قابل توجهی کاهش دهید.

دسترسی به فایل ها در هر زمان و هر مکان

بهترین راه برای دسترسی به داده های ارزشمند، پشتیبان گیری از فایل های خود از هارد دیسک به فضای ذخیره سازی ابری با استفاده از پنل مدیریت نودیسک است. شما همیشه به فایل های خود دسترسی خواهید داشت. کافی است از هر رایانه ای وارد حساب نودیسک خود شوید تا فایل های خود را از فضای ذخیره سازی ابری مشاهده و دانلود کنید.

دسترسی به داده ها
بازیابی نسخه قدیمی فایل

بازیابی نسخه های قبلی پایگاه داده

آیا تا به حال با مشکلی مواجه شده اید که پایگاه داده شما پاک شده باشد یا تغییری در یکی از جدول ها داده باشید و هیچ شانسی برای بازگرداندن آن نداشته باشید؟ پشتیبان گیری از پایگاه داده در چنین شرایطی یک کمک بزرگ است. 

نودیسک پشتیبان‌گیری در سطح فایل را در همه سیستم‌عامل‌ها فراهم می‌کند: ویندوز، لینوکس، macOS، Android و iOS.

بله، در طول دوره آزمایشی، فضای ذخیره‌سازی یک گیگ رایگان نامحدود برای اهداف آزمایشی دریافت می‌کنید. می‌توانید به استفاده از فضای ذخیره‌سازی نودیسک برای فضای بیشتر و استفاده از تمامی قابلیت ها اقدام به خرید نمائید.

شما می توانید از قسمت قیمت ها بسته های قیمت را بررسی کنید و در صورت نیاز به حجم بالا با ما تماس بگیرید.

در استانداردترین دیتا سنترهای ایران

بله، می توانید بیش از یک حساب ذخیره سازی برای اهداف و نیازهای مختلف اضافه کنید.

تمامی IP های فضای ذخیره سازی ابری نودیسک شامل تعرفه ترجیحی نیم بها از سازمان فناوری اطلاعات ایران می باشد.

قطعا! ما یک گزینه پشتیبانی ممتاز برای پشتیبان‌گیری مدیریت ‌شده نودیسک برای مشتریان سازمانی ارائه می دهیم. برای پشتیبان‌گیری رایگان نودیسک، پشتیبانی منحصراً از طریق تماس در ساعت اداری در دسترس است. در مورد سایر کاربران که خرید سرویس داشته اند از طریق تیکت و تماس پاسخگو هستیم

عیدی ابریش برای شما

10 درصد فضای ذخیره سازی بیشتر

در صورت خرید آنلاین

آیتکس 1402