لوگو نودیسک

با نودیسک (فضای ذخیره سازی ابری) داده ها و فایل هایتان را در مکانی که همواره بتوان به آن دسترسی داشت ذخیره کنید.

اطلاعات تماس
مقالات

بهترین فضای ابری برای گوشی iOS و Android

فضای ابری موبایل

استفاده از تلفن همراه، گرفتن فیلم ها و عکس های زیاد باعث شده خیلی وقت ها با خطای ” حافظه گوشی شما پر است” مواجه شویم. برای رفع این خطا می توانیم از فضای ابری موبایل استفاده کنیم. اغراق آمیز نیست اگر بگوییم برنامه های ذخیره سازی ابری نحوه ذخیره و دسترسی ما به فایل ها را تغییر داده اند. دسترسی به فایل‌ها در هر کجا و در هر دستگاهی، در محل کار و زندگی شخصی ما به یک امر عادی تبدیل شده است. در اینجا به معرفی بهترین فضاهای ذخیره سازی ابری موبایل می پردازیم.

فهرست مطالب

بهترین فضای ابری موبایل

1. Box

باکس یکی از محبوب ترین و جامع ترین برنامه های ذخیره سازی ابری در بازار است. کاربران به میزان قابل توجهی 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان دریافت می کنند

2. Dropbox

Dropbox یکی از معروف ترین ارائه دهندگان ذخیره سازی ابری است و دلیل خوبی هم دارد. کاربران 2 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی رایگان و یک برنامه تقریباً برای هر دستگاه، از جمله تمام محصولات اپل و اندروید و همچنین ویندوز دریافت می‌کنند. امنیت بالا است و فایل های شما با رمزگذاری AES 256 بیتی محافظت می شوند.

اگر به بیش از ۲ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی نیاز دارید، باید از نسخه های پولی آن استفاده کنید

3. Google Drive

Google Drive روی اکثر تلفن‌های اندرویدی و کروم‌بوک‌ها از پیش نصب شده است، و برای کاربرانی که قبلاً بخشی یا تمام زندگی آنلاین خود را در اکوسیستم Google ادغام کرده‌اند، بهترین گزینه است.

Google Drive فقط فایل‌های مجموعه بهره‌وری Google شما را همگام‌سازی نمی‌کند. همچنین می تواند تمام فرمت های فایل، از جمله PDF، اسناد مایکروسافت و عکس ها را ذخیره کند. کاربران اپل نیز نادیده گرفته نمی شوند، زیرا می توانند Google Drive را از اپ استور دانلود کنند.

کاربران 15 گیگابایت به صورت رایگان دریافت می کنند. فضای ذخیره سازی اضافی فوق العاده ارزان است

4. iCloud

iCloud پلتفرم ذخیره سازی ابری اپل است. این برنامه از قبل روی همه آیفون‌ها نصب شده است و برای دانلود در فروشگاه Google Play در دسترس است. با این حال، کاربران اندروید برای استفاده از این سرویس باید یک Apple ID ایجاد کنند.

اپل 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان ارائه می دهد.

5. MEGA

MEGA یک بستر جامع ذخیره سازی ابری است که شامل اشتراک گذاری فایل و چت نیز می شود. این پلتفرم به حفظ حریم خصوصی اهمیت می دهد. همه چیز از آپلود فایل گرفته تا چت با رمزگذاری سرتاسر با کلیدهایی که شما کنترل می کنید پوشش داده می شود.

MEGA ، 50 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی ابری رایگان را به اضافه چندین طرح برتر ارائه می‌کند.

6. OneDrive

Microsoft OneDrive برنامه ذخیره سازی ابری عالی برای مشاغل و افرادی است که قبلاً گردش کار خود را در اکوسیستم مایکروسافت ادغام کرده اند. OneDrive اکنون بخشی از سیستم عامل ویندوز 10 مایکروسافت است، به این معنی که اگر دستگاه ویندوز 10 دارید، OneDrive قبلاً نصب شده است.

این پلتفرم با مجموعه کامل برنامه های مایکروسافت ادغام می شود تا فایل ها و داده ها به طور خودکار در دستگاه های شما همگام شوند. طبیعتا برنامه هایی برای هر دو دستگاه iOS و Android وجود دارد.

OneDrive با 5 گیگابایت فضای ابری رایگان عرضه می شود.

7. pCloud

pCloud فضای ابری چند رسانه ای رایگان و ایمن را ارائه می دهد. چیزی که pCloud را از اکثر ارائه دهندگان دیگر متمایز می کند، سرویس رمزگذاری محلی بدون دانش آن است. این اسناد روی هر دستگاه را به حدی رمزگذاری می کند که حتی مدیران pCloud هم نمی توانند به آنها دسترسی داشته باشند.

pCloud، 10  گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان ارائه می دهد.

8. Sync

Sync فضای ذخیره سازی ابری جامع و خصوصی را ارائه می دهد. فایل‌ها به‌طور خودکار در همه دستگاه‌ها از جمله iOS و Android همگام‌سازی می‌شوند و همه چیز با رمزگذاری سرتاسر محافظت می‌شود.

Sync به کسب‌وکارها امکان می‌دهد فایل‌ها را به‌طور فوری و ایمن با کارمندان و مشتریان به اشتراک بگذارند. دسترسی را می توان با رمز عبور محافظت کرد و هیچ محدودیتی در اندازه فایل وجود ندارد. حتی نیازی به دانلود یک سند برای مشاهده پیش نمایش آن ندارید.

نسخه رایگان این برنامه با 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی ارائه می شود.

9. Tresorit

Tresorit جایگزین ایمن تری برای برخی از برنامه های ذخیره سازی ابری اصلی در این لیست ارائه می دهد. در واقع، حریم خصوصی نقطه فروش بزرگ پلت فرم است. رمزگذاری سمت مشتری و انتقال امن داده به این معنی است که فایل های شما از چشمان کنجکاو در امان هستند.

یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه وجود دارد، اما کاربران برای ادامه دسترسی به محصول پس از آن باید هزینه پرداخت کنند.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.